אודות

תיווך מגדלי כרמיאל, בהנהלת אמה רזניק, בעלת ניסיון של כ -7 שנים בתחום. רזניק היא בעלת תואר שני בכלכלה וניהול, בעבר עסקה בשיווק ומכירות בגופים גדולים.

לפני כשש שנים החלה לעסוק בנדל"ן ובשנת 2013 אתחה את משרדה. אני מלווה את הלקוחות באופן אישי מתוך הבנה כי כנות , אמינות ויושר הם המרכיב המרכזי בכל עיסקת נדל"ן. אני שואפת להתאים ככל האפשר את הנכס לצרכי הלקוח , תקציבו וטעמו ומלווה אותו מרגע פנייתו ועד לקבלת המפתח וגם בתום התהליך . לקוחות רבים נשארים חברים טובים שלי וממשיכים איתי גם בעיסקאות נדל"ן נוספות. מה שמבדל אותי בתחום הוא היחס האישי שאני מעניקה לכל לקוח, בלי קיצורי דרך ועם המון סבלנות. הטלפון שלי זמין 24 שעות ביממה בכל שאלה ופניה והלקוחות כבר יודעים שהם יכולים להתקשר בשעות חריגות ובסופי שבוע, אני תמיד עונה או חוזרת אליהם בהקדם ".

רזניק מקפידה להתקדם וללמוד את הנושא עוד ועוד, משתתפת מדי שנה בהשתלמויות וקורסים בנושאי נדל"ן כמו למשל , ייעוץ משכנתאות, שיווק נדל"ן, ניהול תיקי משקיעים ועוד. כל זאת כדי לתת מענה למגוון רחב ככל האפשר של לקוחות בכל תחומי הנדל"ן האפשריים.

משרד תיווך מגדלי כרמיאל מתמחה בהשכרת ומכירת נכסים יד שניה בכרמיאל ובאזור, ניהול נכסים מסחריים ופרטיים וכן משווק את פרויקט המצפור של חברת צוקי מכוש. מדובר בפרויקט יוקרה שכולל 44 יח"ד, מתוכן נותרו יחידות אחרונות לשיווק. בפרויקט נכללים פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים במבנים מדורגים וקוטג'ים בני בני 6 חדרים עם גינה ענקית. השיווק זכה להצלחה בשנה האחרונה והאכלוס צפוי בעוד כשנה וחצי .

לפרטים וייעוץ ללא התחייבות ניתן לפנות אל אמה בטלפון 052-7869033